pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 lutego 2013
  • 19 lutego 2013
  • wyświetleń: 10326

Szukasz nieznajomej w Pszczynie?

W internecie pojawiła się moda na facebookowe strony typu "spotted", które mają na celu zapoznanie się osób, które wpadły sobie w oko i chciałyby się bliżej poznać. Taki profil w internecie ma również Pszczyna.

spotted pszczyna
fot. Facebook


"Jeśli zainspirowała Cię w Pszczynie jakaś osoba (w sklepie, na poczcie, w szkole, na przystanku...), a okoliczności bądź zwykły brak odwagi spowodował, że nie zrobiłeś(aś) tego pierwszego kroku - daj nam znać. Opisz zdarzenie, a my opublikujemy anonimowo Twoją wiadomość. Jest duża szansa, że uda Wam się spotkać ponownie." - zachęca facebookowy profil, który w ciągu dwóch dni zyskał ponad 100 fanów.

Wystarczy tylko podać lokalizację i szczegóły dotyczące nieznanej osoby, a prowadzący stronę postarają się ją odnaleźć, publikując informację na swoim profilu.

Strona "Spotted Pszczyna" jest dostępna na Facebooku oraz na portalu pless.pl w serwisie "Rozrywka". Poszukujący i poszukujące nieznajomych mogą zamieszczać swoje strony zarówno poprzez wiadomości FB jak i na portalu pless.pl, wypełniając anonimowo formularz.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.