pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 15 lutego 2013
  • wyświetleń: 1426

Melo bo piątek w klubie Fenix

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj

Za nami:

W piątek w klubie Fenix siódma z rzędu impreza "Melo bo piątek!", która promuje śląskich dj'ów. Wstęp na imprez jest darmowy.

Melo bo piątek ! DJ PP - Fenix
Serdecznie zapraszamy na siódmą imprezę z cyklu "Melo bo piątek!" , która ma na celu prezentowanie dj z różnych zakątków śląska i nie tylko. Już 15 lutego zagości w Fenix-ie Dj PP pochodzący z Bielska-Białej, który specjalnie dla was będzie serwować rap, funk, rnb, club - gatunki te są jego specjalnością. Zapraszamy do zapoznania się z krótką biografią dj. Kolejna dawka dźwięków już w następny piątek.

Do zobaczenia !

---INFO---

Data : 15.02.13
Godzina : 20:00
Miejsce : Fenix, Katowicka 26, Pszczyna
Wejście: FREE
Muzyka: rap / funk / rnb / club

---BIO---

DJ PP, a właściwie Piotr Płuciennik, rocznik 1987, mieszka w Bielsku-Białej. Jest DJ’em, producentem, realizatorem dźwięku oraz absolwentem krakowskiego studium realizacji dźwięku. Swoją pierwszą imprezę zagrał mając 8 lat na szkolnej dyskotece z przewiniętych na odpowiednie piosenki kaset magnetofonowych. Występował także w szkolnym chórze i uczył się grać na gitarze. Pierwszy kontakt z rapem zapewniły mu albumy Liroya jednak zakochał się w tej muzyce dopiero dzięki kasecie Kalibra 44 "3:44". Jak sam mówi ta miłość trwa do dziś. W tym samym czasie amatorsko tańczył breakdance. W roku 2003 pojawiły się jego nagrania wspólnie ze składem Własna Klimatyka, wtedy też zaczął stawiać pierwsze kroki w produkcji bitów. Ze względu na to, że nagrania odbywały się w jego domu zaczęła się jego przygoda z realizacją dźwięku. Następnie PP rozpoczął granie imprez w klubach i nagłaśnianie koncertów wszelkiego rodzaju muzyki. PP jest także członkiem undergroundowej wytwórni muzycznej "Rap Łap To" (www.raplapto.com), stale współpracuje z raperami i DJami i muzykami. Na swoim koncie ma trzy bardzo dobrze przyjęte mixtapy: "Made in Polska" , "The BLENDERS mixtape" oraz "MashUpTo". DJ PP gra reguralnie imprezy w stylu szeroko rozumianej czarnej muzyki (RNB, Dancehall, Rap, Pop, Funk, Mashup, Soul, Break, Club), tworzy również remixy, mash-upy i blendy.

Więcej informacji o wydarzeniach:
www.fb.com/fenixpszczyna.

Club Stodoła

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Club Stodoła

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj