pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 lutego 2013
  • 2 marca 2013
  • wyświetleń: 3889

Dobry Start: warsztaty z Sobecko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Za nami:

Dobry Start zaprasza w sobotę 2 marca o 10.00 na trzygodzinne warsztaty tańca z Mateuszem Sobecko, finalistą programu You Can Dance.

Warsztaty z "SOBECKO" w Dobrym Starcie
Warsztaty odbędą się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Księżycowej 25 w Pszczynie. Wstęp jest w cenie 45 zł (możliwa rezerwacja telefoniczna pod numerem 535-844-053).

Obowiązkowe zapisy będą prowadzone do 27 lutego (wraz z dokonaniem płatności). Ilość miejsc jest ograniczona.

O wydarzeniu na facebooku - tutaj.

Mateusz Sobecko - finalista 7 edycji YCD Tancerz ze Śląska. Swoje zamiłowanie to tańca odkrył 4,5 roku temu. Pierwsze kroki stawiał w różnego rodzaju formacjach, co miało ogromny wpływ na zmianę dotychczasowego stylu życia. Taniec stał się jego inspiracją i nadzieją na lepsze jutro.

Jest człowiekiem ambitnym, a jego zapał i chęci do doskonalenia techniki zapewniły mu uczestnictwo w zawodach i mistrzostwach dużego formatu. Brał udział przy realizacji takich projektów i programów jak: "Jaka to melodia", "Sabat Czarownic" (2011 TVP2), "Mikołajkowa Muzodajnia Gwiazd" (2010 Polsat) a od 2009 roku należy do obsady "Teatru Bezpańskiego", gdzie rozwija także swoje umiejętności aktorskie oraz wokalne.

Nie ma określonego stylu, lecz jego choreografie wprowadzają w inną rzeczywistość: wyjątkowy świat tańca, gdzie każdy może odnaleźć siebie, przełamując wszelkie bariery. Na swoich zajęciach chce wydobyć z ludzi jak najwięcej energii, ucząc ucieleśniania swoich emocji. Oferuje swoją wizję choreografii jednak stawia również na wyjście z własną inicjatywą przekazu.

Instruktor w zakresie tańca: Hip-Hop i New Style.

Dobry Start Elżbieta Twardzik

43-200 Pszczyna
ul. Plac Targowy 12

kom. 535844053
kom. 607190053Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj