pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 2 lutego 2013
  • wyświetleń: 5529

Kabaret Moralnego Niepokoju

20 marca w Pszczynie wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju z nowym programem "Pogoda na suma". I tu zaskoczenie - kabaret wystąpi nie w Pszczyńskim Centrum Kultury, które przyzwyczaiło nas już do cyklicznych kabaretów, tylko w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

kabaret moralnego niepokoju


Jak zapewnia organizator, skecze prezentowane w tym programie są nowością i nie były emitowane na antenie telewizyjnej. Ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek...

Będziemy mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, przeżyjemy próbę generalną spektaklu podczas, której aktorzy zmęczeni występami w reklamach mylą kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012.

Zobaczymy pamiętniki z wakacji, przekonamy się jak mężczyźni w bardzo zaawansowanym wieku prężą muskuły i zapominają o dolegliwościach w obecności młodej dziewczyny oraz obejrzymy wiele innych premierowych skeczy. Na koniec nie zabraknie bisów - a tam największe hity.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia na stronie biletynakabarety.pl oraz w oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej (Rynek 15, tel 322103530).

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.