pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 lutego 2013
  • 3 lutego 2013
  • wyświetleń: 1577

Music Factory: Koncert ATUTpl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Music Factory" podaj

Za nami:

Klub Music Factory z Woli zaprasza w niedzielę 3 lutego na koncert zespołu ATUTpl.

03.02.13 NIEDZIELA z ATUTem w MUSIC FACTORY
Duet ATUTpl to zespół grający covery największych przebojów muzycznych polskich i zagranicznych wykonawców na przestrzeni
kilku dekad, od evergreenów lat 50-tych po najnowsze hity.

Usłyszymy zarówno standardy muzyki swingowej jak i również przeboje dyskotekowe. Nasze przygotowanie muzyczne oraz doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym pozwala trafnie oceniać preferencje odbiorców.

Aranżacje, które tworzymy mają zarówno oddawać charakter lat 50-tych jak i współczesnych utworów tanecznych w dancowych aranżacjach.

Nasze motto to: "Dla każdego coś miłego" - i dlatego nasza muzyka adresowana jest dla wszystkich lubiących dobrą zabawę bez ograniczeń wiekowych.

Oprócz tego członkowie zespołu tworzą wspólnie z innymi muzykami formację czteroosobową z własną muzykę dancową i mogą poszczycić się występami na wielu masowych letnich imprezach plenerowych m.in takich jak BEER FEST 2012 w Chorzowie

Zapraszamy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Music Factory

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Music Factory" podaj