pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 stycznia 2013
  • 9 lutego 2013
  • wyświetleń: 2660

Jam Session w klubie Fenix

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj

Za nami:

Klub Fenix zaprasza wszystkich w sobotę 9 lutego na Jam Session.

JAM SESSION w Fenix
Chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na Jam Session. Dla tych, którzy nie są w temacie, impreza dedykowana jest dla wszystkich chcących poimprowizować z ludźmi, których niekoniecznie znają przy małym bezalkoholowym.

Jam session to forma wspólnego grania bazująca na ustaleniu wspólnego motywu i jego rozwijania wedle własnej interpretacji. Szczególnie chcielibyśmy się skupić na takich gatunkach muzycznych jak rock, blues, funky czy nawet jazz. Wszystko oczywiście zależy od tego, jacy grający przybędą.Staramy się również aby muzyka nie była przygotowana wcześniej na próbie, dlatego jeśli przyjdzie zespół to prosimy o nie granie swoich kawałków. Całe przedsięwzięcie jest bezpłatne a dodatkowo można się spodziewać darmowych lanych maszkietów za granie.

Jeśli chodzi o sprzęt to my wam zapewniamy kompletną perkusję, klawisz i piec do basu oraz nagłośnienie wokalu, harmonijki czy saxu.
Perkusiści przynoszą swoje pałeczki (ew. werbel czy blachy- wedle uznania), basiści swój bas a gitarzyści gitary wraz z piecami- tutaj sprawa opiera się na tym, że każdy gitarzysta ma swoje brzmienie i najlepiej gra na swoim dlatego też fajnie kiedy jest w stanie przytachać swój wzmacniacz.

Jak wiadomo granie dla pustej sali nie ma wielkiego sensu dlatego zapraszamy wszystkich słuchaczy głodnych muzyki na żywo w wykonaniu swoich znajomych, którzy pochowani są gdzieś po kanciapach, piwnicach i garażach a o graniu przed publiką mogą narazie pomarzyć.

---INFO---

Data : 09.02.13, Sobota
Godzina : 20:00
Miejsce : Fenix, Katowicka 26, Pszczyna
Wejście: free
Muzyka: rock / blues / jazz / funky

Więcej informacji o wydarzeniach: www.fb.com/fenixpszczyna

Club Stodoła

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Club Stodoła

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Club Stodoła" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.