pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 grudnia 2012
  • 14 stycznia 2013
  • wyświetleń: 26681

WOŚP w Pszczynie - wideo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w niedzielę 13 stycznia w Pszczynie. Wolontariusze ze sztabu przy Pszczyńskim Centrum Kultury, którzy kwestowali na terenie miasta oraz okolic, zebrali w sumie 25.858,18 zł. Szczegóły w relacji wideo.Jak zawsze podczas Finału Wielkiej Orkiestry w Pszczynie działo się bardzo wiele. W sali widowiskowej PCKulu mogliśmy obejrzeć część artystyczną w wykonaniu dzieci - uczestników zajęć prowadzonych przez firmę Dobry Start - Nowoczesna Edukacja, Można było zobaczyć m.in. pokazy baletu, hip-hopu, przedstawienia.

21. Finał WOŚP w Pszczynie - 12.01.2013 · fot. Sztab WOŚP PCKul


Na rynku muzyka rozbrzmiewała od 14.00. Wszystko rozpoczęło się od zumby, którą poprowadzili instruktorzy "Dobrego Startu". Następnie na scenie pojawił się związany z Pszczyną zespół Sandstone. Następnie zagrały ekipy Hard Rockets i Good Girl Maggie, a także Kefir Band. Gwiazdą tegorocznego Finału był krakowski zespół Translola.

21. Finał WOŚP w Pszczynie - 12.01.2013 · fot. Andrzej Grynpeter

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.