pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 30 listopada 2012
  • 15 grudnia 2012
  • wyświetleń: 3956

Magda Anioł i Mumio w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na koncert, w ramach którego wystąpią Magda Anioł oraz Mumio. Koncert odbędzie się 15 grudnia w sali widowiskowej GOKu.

Reklama

gok suszec, plakat


Magda Anioł - młoda śląska wokalistka, od której imienia i nazwiska wziął swoją nazwę zespół muzyczny, w którym oprócz Magdy grają także - Adam Szewczyk, Tomasz Janeczko, Tomasz Kańtoch, Grzegorz Kańtoch oraz Tomasz Kałwak. Zespół znalazł swoje miejsce chrześcijańskiej scenie muzycznej. Nie chce by był tylko chrześcijańska kapelą z nazwy, ale jak sami powtarzają - "narzędziami w rękach najgenialniejszego Artysty".

Drugim wykonawcą grudniowego koncertu będzie Mumio, po prostu Mumio, w składzie: Jadwiga Basińska, Dariusz Basiński, Jacek Borusiński. Wyróżnia ich abstrakcja i purnonsens, a czasem nawet absurd i nonsens. Mumio to humor absurdalny połączony z autoironią. Unikają humoru politycznego, a także szufladkowania, nie chcą być więc traktowani jako kabaret, ich przedsięwzięcia mają charakter teatralny.

Bilet wstępu: 1 zł. Bilety do nabycia w biurze GOKu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 19.30.

Podczas koncertu Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia przeprowadzi zbiórkę na remont Domu Pomocy Społecznej dla chorych psychicznie w Pszczynie. Koszt cegiełek: normalny - 30 zł, ulgowy - 15 zł. Cegiełki będą do nabycia podczas koncertu.

new / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj