pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 listopada 2012
  • 22 listopada 2012
  • wyświetleń: 2002

Konkurs na kartkę świąteczną

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel organizuje konkurs graficzny na projekt kartki świąteczno - bożonarodzeniowej "Pokaż nam Swojego Mikołaja".

plakat


regulamin konkursu

Konkurs skierowany jest do osób amatorsko zajmujących się projektowaniem graficznym oraz osób zawodowo wykonujących profesję grafika komputerowego. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, posiadających obywatelstwo polskie, zameldowanych na terenie województwa śląskiego.

Koncepcja projektu powinna zawierać motywy odwołujące się do polskiej tradycji Świąt Bożego Narodzenia bądź też o charakterze okolicznościowym z motywami uniwersalnymi/współczesnymi.

Wymagania projektu:
- kartka ma mieć format A5 składany do A6.
- należy zaprojektować pierwszą stronę kartki tj. okładkę. (Życzenia, które Organizator planuje napisać w środku kartki należą do jego własnej inicjatywy)
- na okładce można umieścić treść życzeń świątecznych np. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia", jednak nie jest to element konieczny do projektu kartki
- projekt ma być dostarczony w wersji elektronicznej (format pliku: png lub jpg, profil kolorów RGB, optymalny wymiar podglądu: 600x426 pikseli)

Prace konkursowe w formie pliku można wysłać na adres konkurs@grzadziel.pl, w tytule wpisując "Pokaż nam swojego Mikołaja". Konkursowe kartki można również złożyć osobiście w siedzibie organizatora bądź za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Organizator konkursu przyznaje projektowi z najwyższą ilością głosów Nagrodę Pieniężną w wysokości 300,00 zł brutto. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć w regulaminie, który publikujemy w kolumnie obok.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.