pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 listopada 2012
  • 10 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1846

Radocha: konkurs z nagrodami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Sala Zabaw Radocha zaprosił najmłodszych do udziału w konkursie zatytułowanym: "Kartka Świąteczna- Radosne Święta w oczach dziecka". Poznaliśmy już wyniki.

RADOCHA-konkurs z nagrodami


RADOCHA-konkurs z nagrodami
Darmowe wejściówki uprawniające do nielimitowanej czasem zabawy na Sali w dowolnym dniu otrzymują: Buczek Kamil, Drąszkowska Agata, Jureczko Anna, Lubecka Vanessa, Pietruszka Hubert, Przewoźnik Paulina, Stępniak Patrycja, Wrzoł Jakub.

Zapraszamy po odbiór nagrody do 22 grudnia!Drodzy goście Sali Zabaw "Radocha"

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, czas radości i ciepła a także czas składania sobie życzeń i wysyłania świątecznych kartek. Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt.:

"Kartka Świąteczna- Radosne Święta w oczach dziecka".

Zaprojektujcie i wykonajcie kartkę pełną ciepła i radości, oddającą wspaniały klimat nadchodzących Świąt, taką jaką chcielibyście przesłać swojemu najlepszemu przyjacielowi, rodzicom, dziadkom czy rodzeństwu. Napełnijcie każdą z kartek świątecznym czarem, ciepłym światłem choinki, radością z narodzin Świętej Dzieciny oraz otrzymywanych i ofiarowywanych prezentów, tajemniczością białej, cichej nocy i oczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę. Noworoczne kartki niech będą barwne i wesołe, pełne marzeń i planów na Nowy Rok, niech emanują szczęściem i radością.

Wykonane kartki przynieście do Sali Zabaw do 4 grudnia. Spośród wszystkich przyniesionych prac zespół Sali Zabaw "Radocha" wybierze najciekawsze kartki, a ich autorzy otrzymają bezpłatne wejściówki uprawniające do (nieograniczonej żadnym limitem godzinowym) zabawy na Sali w dowolnie wybranym dniu.
Rozstrzygnięcie konkursu - 8 grudnia po przedstawieniu pt. "Najcenniejszy Skarb Zimy"( szczegóły spektaklu na stronie internetowe w zakładce "Kalendarium imprez")

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy (warunek konieczny uczestnictwa) do pobrania na Stronie Głównej Sali Zabaw www.radocha.com.pl lub osobiście w Sali. Polecamy!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj