pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 listopada 2012
  • 1 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2410

Radocha: wybuchowe laboratorium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Za nami:

Chcesz aby na twarzy Twojego dziecka pojawił się uśmiech? Pozwól mu poeksperymentować! Sala Zabaw Radocha zaprasza na Wybuchowe Laboratorium! Zostało 1 wolne miejsce na godz. 15.30 i 4 na 17.00 w dniu 1 grudnia.

Dzieci posiadają naturalną potrzebę eksperymentowania, jeśli wiedzą, że coś może być ciekawe aż rwą się do odkrywania  nieznanego, dlatego "Radocha" proponuje zajęcia prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju www.ceir.pl o nazwie "Wybuchowe Laboratorium".

Radocha: wybuchowe laboratorium · fot. Radocha


Na zajęciach dzieci poznają świat od strony praktycznej, aby się o czym przekonać wykonują szereg eksperymentów. Program powstał z inspiracji znanym hasłem "Pokaż mi a zapamiętam i zrozumiem".

W czasie zajęć dzieci wcielają się w "młodych odkrywców", zakładają fartuchy i ochronne okulary, dopiero wtedy mogą przystąpić do zabawy.

Grudniowym tematem będzie: mokra woda szaleństwa doda!
W styczniu: powietrze jest wszędzie, czyli gdzie?
W lutym: mrożące eksperymenty - brrr!

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu (pierwsza sobota miesiąca), koszt zajęć to 25 zł, wiek uczestników 4-7 lat.

Zapisy na zajęcia 1 grudnia (dwie grupy: sobota, godz. 15.30 oraz  17.00) obowiązkowe! W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zajęciami prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca w grupie poprzez dokonanie wpłaty.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj