pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 5 listopada 2012
  • 21 listopada 2012
  • wyświetleń: 3194

Podziel się opinią o Bugsy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Klub Bugsy w Pszczynie zachęca do wystawiania opinii na temat lokalu. Do 19 listopada klub czeka na propozycje i sugestie swoich klientów.

bugsy lokal
fot. bugsy.pl


-----

Naszym celem, marzeniem jest stworzenie miejsca gdzie wszyscy będą czuli się dobrze, swobodnie i komfortowo. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom i przybliżyć się do klubu, który będzie ulubionym miejscem spotkań, zachęcamy do podzielenia się z nami opiniami na temat " Co chcielibyście aby zagościło w Bugsy's". Na Państwa propozycje, opinie czekamy do 19 listopada na facebooku. Wśród osób, które podzielą się z nami swoimi opiniami rozlosujemy dwa karnety o wartości 100zł do wykorzystania w lokalu. Czekamy na Państwa opinie!

Bugsy ogłasza także konkurs! Waszym zadaniem jest "polubienie" strony Bugsy's Jazz Club na facebooku. Co tydzień wśród osób, które nas polubią rozlosujemy karnet o wartości 50 zł do wykorzystania w lokalu od poniedziałku do piątku.

Bugsy's Music Restaurante

43-200 Pszczyna
ul. Łokietka 2

tel. 32 2105799Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj