pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2012
  • wyświetleń: 2577

SDS Grzawa z Golcami za pan brat

29 czerwca spakowaliśmy się wszyscy do autokaru i by wyruszyć w drogę do Koszęcina na Święto Śląska. Rok temu też udało nam się tam być ale przenikliwe zimno i deszcz przepędziły nas wcześniej do domu. Z łzami w oczach zrezygnowaliśmy z występu słynnego zespołu Zakopawer.

Tym razem pogoda dopisała na całego. W pierwszym dniu zwiedziliśmy park przy siedzibie zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie. Zmęczeni wędrówką zjedliśmy obiad i udaliśmy się przed scenę. A tam się działo. Najpierw bawił nas Kwartet Rampa. Publiczność rozgrzana do czerwoności. Wprawieni do zabawy z niecierpliwością wypatrywaliśmy słynnych bliźniaków z Milówki - zespołu Golec uOrkiestra.

Święto Śląska w Koszęcinie - 29.06.2012 · fot. SDS Grzawa


Bawiliśmy się świetnie. Każdy śpiewał w niebogłosy, no bo kto nie zna takich przebojów jak: "Lornetka", "Ściernisko" czy "Do Milówki wróć"? Po koncercie udaliśmy się na zasłużony nocleg do Domu Pielgrzyma na Górę Świętej Anny. Każdy zasnął w ciągu sekundy. A rano czas zbierać się do domu. Krótkie pożegnanie z Górą Św. Anny, śniadanie i do autokaru.

Ale z uśmiechem na twarzy bo przecież tyle wrażeń za nami. Udało nam się nawet zrobić pamiątkowe zdjęcie z Łukaszem Golcem - pewnie zajmie ono ważne miejsce w naszych pokojach a i niedowiarkom utrzemy nosa.

Oby za rok znów udało nam się poświętować z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk.

ŚDS w Grzawie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.