pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 11 lipca 2012
  • 20 lipca 2012
  • wyświetleń: 2164

Dobry Start: warsztaty z biżuterią

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Warsztaty biżuteria na lato odbędą się w Dobrym Starcie 24 lipca o 17.00. Za udział w warsztatach zapłacicie 45 zł/os. Uczestnicy spotkania wykonają wyjątkową biżuterię na lato.

Dobry Start


Ręcznie robiona biżuteria, będzie świetnym dodatkiem do wakacyjnych kreacji i wspaniałą pamiątką! Nada się też doskonale jako prezent dla bliskiej ci osoby. Ciesz się wolnymi chwilami i stwórz coś pięknego. Ręcznie robiona biżuteria jest robiona z myślą o aktywnych kobietach ceniących sobie dobry i nowoczesny wygląd.

Na warsztatach nauczysz się tworzyć samodzielnie piękna biżuterię którą będziesz mógł się pochwalić innym. Każdy z uczestników będzie mógł swoje dzieło zabrać do domu.

W cenie warsztatów uwzględnione są wszystkie materiały potrzebne do zajęć. Na warsztaty obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy wszystkich chętnych i gotowych przeżyć coś naprawdę ciekawego na nasze warsztaty.

Warsztaty zostały odwołane.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj