pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 lipca 2012
  • 26 lipca 2012
  • wyświetleń: 2661

Moja biżuteria w Dobrym Starcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Dobry Start zaprasza na warsztaty "Moja biżuteria - sutasz" w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie.

Dobry Start, sutasz
Moja biżteria w Dobrym Starcie


Warsztaty haftu sutasz odbędą się 26 lipca o godzinie 16.00. Uczestnicy spotkania wykonają kolczyki lub wisior. Za udział w za kolczyki zapłacisz 60zł/os. lub 50zł/os. za wisior. Zajęcia są dla wszystkich chętnych od 16 lat.

Podczas spotkania prowadząca omówi czym jest sutasz i haft sutaszowy. Sutasz to ostatnio bardzo modna technika tworzenia biżuterii, która z miejsca zawładnęła sercami fanów ręcznie robionych ozdób. Fantazyjne esy floresy ozdobione kolorowymi kamieniami wyglądają zjawiskowo.

Biżuteria z sutaszu wygląda egzotycznie i zawsze przykuwa wzrok swoją oryginalną formą. Warto mieć taką perełkę wśród swojej biżuterii, a własnoręcznie robiona będzie miała szczególną wartość. Każdy z uczestników zabierze swoje pięknie wykonane dzieło do domu.

W cenie warsztatów uwzględnione są wszystkie materiały potrzebne do zajęć. Na zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych warsztatach.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj