pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 11 lipca 2012
  • 14 lipca 2012
  • wyświetleń: 2594

Mayoman w Klubie O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj

Za nami:

Czas na kosmiczny odjazd. Klub O'Key zaprasza w najbliższą sobotę 14 lipca na "Hits in the mix". Mix przebojów, które rozkręcą najnudniejszą imprezę zaprezentuje nasz gość specjalny DJ i producent Mayoman (Warszawa).

Okey


Dla wszystkich, którzy przyjdą przed 22.00 specjalny shot gratis. Po 24.00 niespodzianki z baru i oczywiście dla ochłody lody O'Key.

Od DJ Mayomana niespodzianka-płyty z możliwą dedykacją. Wstęp 10 zł (panie do 21.00 wstęp gratis). Zapraszamy, rezerwacja miejsc tel. 885-219-109.

Mayoman to muzyk zespołów: Reds, Kult, De Mono. Wyemigrował do USA w roku 1993. Zainteresował się muzyką klubową i od tego czasu można mówić o zmianie zawodu z muzyka w dj'a. Grał w klubach m.in w Chicago, Miami, Detroit, Los Angeles i Dallas.

Mayoman robi masteringi wielu najpopularniejszych składanek i płyt takich jak Bravo Hits, RMF FM, ImprESKA , Radio ZET czy Hity Na Czasie dla Universal Music Polska i Magic Records. Wraz z Bartkiem Padyaskiem (D-Bomb) i DJ'em Crash'em Mayoman otwiera Dance Hit Makers - grupę 3 producentów i muzyków tworzących nowe projekty muzyczne. Powstają trzy projekty: Freaky Boys, Calvin Crew i Kris Novy. Piosenki tych zespołów można usłyszeć w każdym radiu w Polsce.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj