pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 lipca 2012
  • wyświetleń: 3849

W podróż do 11 państw Europy

Stowarzyszenie "Szeroki Horyzont" to grupa młodych ludzi ze Śląska, m.in. z Woli, z Jastrzębia-Zdroju, Oświęcimia, których prócz przyjaźni połączyła pasja do podróżowania.

Szeroki Horyzont
Mapa podróży członków Stowarzyszenia "Szeroki Horyzont".


W 9-osobowym gronie nasz powiat będą reprezentować: Jakub, Sylwia i Szymon. Ich celem jest poznawanie świata, jego wielokulturowości, propagowanie zdrowego stylu życia, pokazania, że praktycznie każde marzenie można spełnić. Górskie wędrówki, rajdy rowerowe, jazda konna, skoki spadochronowe czy nurkowanie to tylko niektóre ich z pasji. Czerpią z życia wiele radości i dzielą się nią z innymi przyjmując ich w swe szeregi.

Już 11 lipca wyjadą w podróż przez 11 państw Europy. Pomysł narodził się w kwietniu, kiedy zaczęli planować wakacje: Szymon, kibic AC Milan, proponował Włochy; Kuba z Sylwią - Lazurowe Wybrzeże we Francji; Arek wciąż rozpamiętywał tętniącą życiem Barcelonę, a Ani marzyła się Lizbona i poranki nad oceanem.
Nie pozostało nic innego jak zobaczyć wszystko po kolei. 20-dniową podróż odbędą 9-osobowym minibusem, a całą wyprawę traktują jako przygodę, więc noclegi i kuchnię planują "pod chmurką".

Trasa przebiega m.in. przez Włochy, gdzie zatrzymają się na dłużej aby zwiedzić Weronę i Toskanię. Kolejnym punktem na trasie jest Monako, całe francuskie wybrzeże, Barcelona i Sevilla w Hiszpanii, wybrzeże w Portugalii aż po Lizbonę i wiele więcej miejsc, które warto odwiedzić i uwiecznić.

Fotorelację na bieżąco (na ile pozwoli dostęp do Internetu) będzie można oglądać na ich facebookowym fanpage'u - www.facebook.pl/SzerokiHoryzont - serdecznie zapraszamy!

Mile widziane jest także wsparcie ich wyprawy poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia pod numer: 46 1020 2472 0000 6902 0409 2722, które w całości zostanie przeznaczone na spełnianie wakacyjnych marzeń tych młodych osób. Niestety paliwo jest bardzo drogie, dlatego liczy się każda złotówka! Zatem jeśli tylko ktoś ma potrzebę uczynienia dobrego uczynku i wsparcia tej odważnej inicjatywy, może to uczynić na wskazany numer konta z dopiskiem "uśmiech w stronę marzeń".

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.