pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 4 lipca 2012
  • 11 lipca 2012
  • wyświetleń: 2617

Warsztaty w Dobrym Starcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Za nami:

W wolnych chwilach powstają drobiazgi cieszące oko. Dobry Start zaprasza na warsztaty "Moja biżuteria"w miłej atmosferze przy kawie lub herbacie.

Dobry Start, sutasz


Warsztaty haftu sutasz odbędą się 9 lipca o godzinie 17.00. Uczestnicy spotkania wykonają kolczyki lub wisior. Tylko u nas za udział w warsztatach sutaszu za kolczyki zapłacisz 60zł/os lub 50zł/os za wisior. Warsztaty są dla wszystkich chętnych od 16 lat.

Podczas spotkania prowadząca omówi czym jest sutasz i haft sutaszowy.

Warsztaty biżuteria na lato odbędą się w 10 lipca o godzinie 17.00. Tylko u nas za udział w warsztatach zapłacisz 45zł/os. Uczestnicy spotkania wykonają wyjątkową biżuterię na lato.

Warsztaty letnia biżuteria z lnu odbędą się w 11 lipca o godzinie 17.00. Uczestnicy spotkania wykonają wyjątkową , indywidualną biżuterię z lnu na lato.

Każdy z uczestników zabierze swoje wykonane dzieło do domu. W cenie wszystkich warsztatów uwzględnione są wszystkie materiały potrzebne do zajęć.

Liczba miejsc jest ograniczona oraz że obowiązują zapisy.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj