pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 czerwca 2012
  • 27 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3540

Scena czeka na Ciebie - spotkanie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Zespół wokalny i teatralny, który działa przy Pszczyńskim Centrum Kultury i jest organizatorem wieczorów "Poezja i muzyka pod 13" oraz szeregu koncertów charytatywnych, chętnie przyjmie w swoje szeregi osoby, które chciałyby występować na scenie.

Szukamy wokalistów, recytatorów oraz aktorów. O naszej działalności możecie przeczytać na portalu pless.pl przy relacjach z poszczególnych koncertów i obejrzeć fragmenty naszych występów.

Chętnie przyjmiemy do swojego grona osoby, które tak jak my lubią śpiewać i/lub recytować.Do chwili obecnej (od września 2011 roku) mamy za sobą osiem spotkań "Poezja i muzyka pod 13", program artystyczny na wernisażu obrazów, dwa duże koncerty charytatywne na sali widowiskowej w Pckulu, występy na spotkaniach opłatkowych w Porębie, Wiśle, dwa koncerty w Woli na zaproszenie tamtejszego oddziału ZNP, występ dla pszczyńskich nauczycieli, udział w pikniku rodzinnym w Goczałkowicach i zorganizowanie karaoke dla dzieci biorących udział w Samochodowym Rajdzie Uśmiechu.

Mamy w planach jeszcze wiele koncertów dużych i małych oraz inne działania artystyczne.

Zapraszamy chętnych na spotkanie w piątek 29 czerwca o godzinie 18.00 do "13".

Renata Zborowska

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj