pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 18 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1416

Konkurs muzyczny SFart

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Strumień" podaj

Zespoły muzyczne wyjdźcie z garaży. Już w sierpniu w ramach strumieńskiego festiwalu artystycznego odbędzie się konkurs muzyczny z atrakcyjnymi nagrodami.

Gminnym Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza wszystkich chętnych. Dzwońcie, piszcie, przychodźcie i pytajcie. W konkursie udział mogą wziąć zespoły młodzieżowe, amatorskie, garażowe itd.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonywać w Miejsko-Gminnym
Ośrodku Kultury w Strumieniu (telefonicznie lub [url=m g o k s t r u m i e n @ i n t e r i a . p l]elektronicznie[/url]), wraz z "próbkami" muzycznymi. Ostateczny termin zgłoszenia to 16 lipca.

Spośród zgłoszonych zespołów wybrane zostaną 4, które zagrają podczas Strumieńskiego Festiwalu Artystycznego (przewidywany czas występu do 30 min. + 15 min. przygotowania), a wśród nich jury wyłoni zwycięski zespół, dla którego przewidziana jest wystrzałowa nagroda.

Zakwalifikowanym zespołom Gminnym Ośrodek Kultury w Strumieniu gwarantuje zwrot kosztów za dojazd, garderobę oraz profesjonalne nagłośnienie sceniczne.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Strumień

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Strumień" podaj