pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 12 czerwca 2012
  • 16 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2477

Weekend z Sydney-7 w O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj

Za nami:

Klub O'Key zaprasza na szalony weekend 15 i 16 czerwca. W piątek i sobotę kibicujemy i bawimy się do białego rana. O oprawę muzyczną zadbają nasi rezydenci, a do kibicowania i wspólnej zabawy zagrzewał nas będzie nasz gość z Niemiec Sydney-7.

Sydney 7, Okey


Na show Sydneya zapraszamy w piątek i sobotę. Dla gości niespodzianki z baru. W piątek wstęp 0 zł, w sobotę wstęp 10 zł (panie do godz. 21.00 - wstęp 0 zł). Rezerwacja miejsc tel. 885-219-109

Sydney-7 jest artystą pochodzącym z Karaibów. Urodził się w Paryżu w 1981r, tam też dorastał, obecnie mieszka w Niemczech. 3 lata temu odniósł sukces z grupą Good Guyz, która zdobyła I-miejsce, dzięki singlowi "Special", w ramach Top 20 francuskiej listy Dance Charts. Z Good Guyz dzielił scenę z dobrze znanymi artystami Black Eyed Peas, Usher, K-Mara, Kylie Minogue i Jennifer Lopez.

Jest nie tylko wokalistą, jest również autorem piosenek, producentem, DJ-em, tancerzem oraz projektantem mody. Jego ulubione style muzyczne to pop, r'n'b, hip-hop, house i rock.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj