pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 12 czerwca 2012
  • 9 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 4365

Wyjazd z PTTK do Warszawy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Koło Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Chętni powinni zarezerwować sobie w tym celu weekend 8 i 9 września.

Warszawa
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie


Pierwszego dnia (sobota) planowane jest zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w tym Cmentarza Powązkowskiego, Centrum Nauki "Kopernik" lub Planetarium "Kopernik", wyjście do teatru lub spacer po Starym Mieście nocą. Uczestnicy obejrzą też Multimedialny Park Fontann.

W niedzielę będziemy zwiedzać indywidualnie Pałac Wilanowski lub Zamek Królewski. Potem będzie możliwość zobaczenia Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki, "Złotych Tarasów" i Świątyni Opatrzności Bożej (w programie zwiedzanie krypty).

Cena wyjazdu to: 260 zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za 2012 rok) lub 270 zł (pozostałe osoby). Istnieje możliwość wpłat ratalnych.

Cena obejmuje: transport autokarem, nocleg -(Hostel Kanonia na Starym Mieście, standard turystyczny), wyżywienie: 1 śniadanie, 2 obiady, opiekę pilota, przewodnika po Warszawie 4 godziny, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie KL, NNW.

Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania wyjścia do jednego z warszawskich teatrów, cena biletu zostanie podana w późniejszym terminie (zgłoszenia przy zapisie na wycieczkę).

Zapisy przyjmowane są w biurze PTTK (Pszczyna, ul. Rynek 15, tel. 32 449-11-23, biuro@pttk-pszczyna.slask.pl).

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj