pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 5 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2549

Zajęcia w Pracowni Artystycznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pracownia Artystyczna" podaj

Pracownia Artystyczna w Pszczynie zaprasza na kolejne ciekawe warsztaty w miesiącu czerwcu.

Pracownia Artystyczna
Zajęcia w Pracowni Artystycznej


11 czerwca o 18.00 Pracownia zaprasza na warsztaty "Tryptyk, czyli komplet pięknych obrazów na ścianę" (koszt 90 zł), podczas których poznamy autorską, nową technikę wykonywania wypukłości na blejtramie oraz podstawy decoupage.

Dwa dni później o 18.00 odbędą się warsztaty haftu sutasz, na których wykonamy oryginalny dodatek, czyli pierścionek metodą sutasz (koszt 65 zł).

15 czerwca o 18.00 zapraszamy na warsztaty, gdzie ozdobimy wazon szklany techniką decoupage print room z papierem klasycznym i ryżowym oraz reliefami, to nowa wersja kilku technik w jednym! Zajęcia noszą nazwę "Print room z papierem ryżowym - dekoracyjny wazon" (koszt 90 zł).

"Szkatułka z wypukłym dekorem" to propozycja na 20 czerwca (o godzinie) 17.00. To warsztaty, na których ozdobimy szkatułkę drewnianą wypukłym dekorem z szablonu i wykonamy przecierki. Koszt: 75 zł.

Zapraszamy również na sobotnie popołudnie do Pracowni.
23 czerwca o 13.00 ozdobimy trzy przedmioty: doniczkę ceramiczną oraz drewnianą tackę i chustecznik. Każdy przedmiot inną techniką postarzania. Poznamy ich kilka min. shabby chic, metoda cukrowo-szpachelkowa, foliowa (część z nich jest autorska lub zmodyfikowana i dostępna tylko w pracowni). W ten sposób poznamy oryginalne metody postarzania powierzchni

Zaliczka wpłacona na konto (50% wartości warsztatów) i zapisy gwarantują miejsce na zajęciach. Zapisy: 604-71-33-48, artpracownia@op.pl.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pracownia Artystyczna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pracownia Artystyczna" podaj