pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 1 czerwca 2012
  • 22 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3538

Dobry Start: Tydzień Baletowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Za nami:

"Każdy z Was nam przyzna rację, że najlepsze są wakacje" - w ten sposób Dobry Start w Pszczynie zachęca do kreatywnego spędzania wolnego czasu. W programie jest Tydzień Baletowy, który będzie odbywał się codziennie od godziny 10.00 - 14.00 dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat w terminach: 2 - 6 lipca oraz 27 - 31 sierpnia.

Dobry Start


Dobry Start


Za pomocą prostych ćwiczeń i kroków baletowych, tańca, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy, dziecko rozwija w sobie koordynację ruchową, pamięć wzrokową i mięśniową, wrażliwość muzyczną oraz nabywa umiejętność słuchania muzyki klasycznej.

W czasie zajęć dzieci m.in.: będą brać udział w zajęciach baletowych, nauczą się prostych układów choreograficznych, zapoznają się ze strojem tancerki baletowej, będą upinać kok, tworzyć biżuterię, ozdobią własnoręcznie swoją spódniczkę baletową, poznają inscenizacje i filmy o tańcu klasycznym, wykonają pracę plastyczną.

Koszt: 250 zł przy zapisie do 22 czerwca - 200 zł/os.

Zostały jeszcze 3 wolne miejsca na I turnus!

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj