pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 maja 2012
  • 31 maja 2012
  • wyświetleń: 5746

Piknik Plastyczny z Dobrym Startem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

W niedzielę 27 maja na Placu Zabaw Przedszkola "Pociecha" przy ulicy Bielskiej 29 odbył się Piknik Plastyczny przygotowany przez Dobry Start.

ebru, dobry start
Ebru to turecka sztuka malowania na wodzie.


Była to jedyna okazja żeby zobaczyć zajęcia z Ebru. To turecka sztuka malowania na wodzie. Ebru jest najstarszą turecką sztuką naturalnego zdobienia papieru lub tkanin. Wszystkie materiały wykorzystywane w czasie zajęć są w 100% naturalne. Farby używane w Ebru uzyskiwane są z naturalnych surowców, które pochodzą z najodleglejszych zakątków świata.

Malarzem Ebru może stać się każdy, kto potrafi przenieść się w swój wewnętrzny świat wyobraźni. Ebru uwalnia niezmierzone pokłady dziecięcej fantazji i kreatywności.

Piknik Plastyczny z Dobrym Startem - 27.05.2012 · fot. Dobry Start


W programie pikniku organizatorzy zaplanowano też zabawy plastyczne i ruchowe.

Zapraszamy wszystkie dzieci od 3 roku życia, do wspólnego udziału zapraszamy również rodziców. Prosimy zabrać, koc i ubranie, które można ubrudzić.

Koszt pikniku to 10 zł. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 535-844-053 lub pisząc na maila biuro@dobrystart.eu.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj