pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 maja 2012
  • 21 czerwca 2012
  • wyświetleń: 15295

Dzień Dziecka z mundurem - wideo

19 czerwca na Stadionie Miejskim w Pszczynie zorganizowano Dzień Dziecka z Mundurem. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.

Podczas imprezy swój sprzęt, wiedzę i umiejętności zaprezentowali: strażacy, policjanci, strażnicy miejscy, członkowie Pszczyńskiego Bractwa Kurkowego, ratownicy medyczni oraz harcerze.Zebranie w jednym miejscu i czasie wszystkich służb ma uzmysłowić dzieciom, że mundur noszą nieliczni i trzeba na niego zasłużyć. Istnieje bowiem wspólny mianownik charakteryzujący wszystkie służby, a mianowicie: pomoc potrzebującym.

"Dzień Dziecka z mundurem" - 19.06.2012


W organizacji imprezy udział brały: Starostwo powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, Straż Miejska w Pszczynie, Państwowa Straż Pożarna w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Kurkowe bractwo Strzeleckie w Pszczynie, Stacja Pogotowia Ratunkowego w Pszczynie, 19. Pszczyńska Środowiskowa Drużyna Harcerska oraz Miejski Zakład Zieleni w Pszczynie.

new, ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.