pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 kwietnia 2012
  • 4 maja 2012
  • wyświetleń: 24263

Fantastyczne Oblężenie Pszczyny

Od niedzieli do wtorku trwało Fantastyczne Oblężenie Pszczyny. Trzydniowa impreza zorganizowana przez Akademię Fantastyki i Japońskich Sztuk walki była skierowana do wszystkich miłośników fantasy i nie tylko.

Fantastyczne oblężenie Pszczyny - program

Relacja wideo z pierwszego dnia imprezy:Zdjęcia z pierwszego dnia imprezy (niedziela, 29.04.2012)

Fantastyczne Oblężenie Pszczyny - 29.04.2012 · fot. Tomasz Żur


Poniedziałek był "Dniem Akademii i Naszych Przyjaciół". Przed zamkiem pojawił się trzeci obóz związany z fabułą "Gwiezdnych Wojen". Były konkursy, turnieje, zabawy, pokazy walk, broni, postaci, budowa mistrza Yody z klocków lego.

We wtorek udaliśmy się w podróż "od Zamku Szeherezady do Obozu Szoguna". Na scenie zaprezentowane zostało widowisko "Opowieści Szeherezady", a następnie pokaz tańców orientalnych. Pojawił się także obóz samurajów, wojowników ninja i gejsz. W tym dniu odbyły się także koncerty: Orkiestry Muzyki Rozrywkowej i zespołu G.P.S. Wieczorem nad jeziorem mogliśmy podziwiać pokaz lampionów szczęścia.

Przez wszystkie trzy dni wzdłuż alei był czynny punkt z grami planszowymi i karcianymi, gdzie odbywały się pokazy gier oraz bicie rekordu w ilości graczy w "Talizman, Magia i Miecz". Z kolei w hali MORiS zorganizowano wystawę "Miłość i Wojna w świecie J.R.R.Tolkiena, Gwiezdnych Wojen i dalekiej Japonii.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.