pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 kwietnia 2012
  • 14 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2180

"Hits in the mix" w O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj

Za nami:

Zapraszamy w najbliższą sobotę (14 kwietnia) do Klubu O'Key na kosmiczny odjazd, mix przebojów, które rozkręcą imprezkę, na "Hits in the mix". Zagrają i zmiksują dla nas goście z Warszawy: dziennikarz DJ Bogdan Fabiański i DJ Mayoman.

Okey


Barmani przygotują niespodzianki z naszego baru. Wstęp 10 złotych (panie do 21.00 - gratis). Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 885-219-109.

Bogdan Fabiański to polski dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny, DJ, producent, specjalista do spraw muzycznych, autor listy TOP 40 Dance Chart, korespondent: Polish Daily News w Chicago, stacji radiowej 1080 AM w Chicago, Global Hot 100 Dance Traxx (Niemcy, Anglia), współpracownik pism muzycznych. Posiada Pioneer Pro DJ International Certificate najwyższego stopnia.Obecnie pracuje w "Radiu Dla Ciebie" (W-wa, 101 FM). Jako DeeJay gra w klubach w Polsce, oraz w USA (Chicago, Miami). Listy TOP 40 można słuchać z piątku na sobotę od godz. 1.00 (także przez internet).

Mayoman w latach 1990-1993 był członkiem zespołów De Mono oraz Kult. W roku 1993 wyemigrował do USA, gdzie zainteresował się muzyką klubową. Początkowo grywał w licznych nowojorskich klubach. W studiu w Nowym Yorku nagrywał mixy z serii Deep Dance. W 2001 roku zajął 3 miejsce w konkursie na najlepsze masteringowe dzieło mixerskie zorganizowany przez najpopularniejszy portal internetowy o tematyce mixerskiej. Po powrocie do Polski w 2004 r. wydał pierwszą część składanki Planeta Super Mix. Kolejne serie mixów, które wydał i nadal wydaje to: Techno Speed Super Mix, "Mocna Jazda", "Nocna Jazda" , Ibiza House Mix, Heaven Dance Mix i kontynuacje "Planety Super Mix", jaką jest "Planeta FM: In the Mix".
Od roku 2000 do dzisiaj gra w różnych klubach w New Jersey, Tampa-Arizona, Detroit - Michigan, Los Angeles - California, Dallas - Texas, CHicago - Illinois, a od roku 2004 w różnych klubach na terenie Polski.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub O'Key

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj