pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 lutego 2012
  • wyświetleń: 3630

Koncert "Z miłością w tle" w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

We wtorek na zaproszenie Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli wystąpił zespół wokalny , który szerszej publiczności znany jest z wieczorów poetycko - muzycznych "Poezja i muzyka pod 13" oraz koncertów charytatywnych w Pszczyńskim Centrum Kultury.

We wtorek na zaproszenie Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli wystąpił zespół wokalny, który szerszej publiczności znany jest z wieczorów poetycko - muzycznych "Poezja i muzyka pod 13" oraz koncertów charytatywnych w Pszczyńskim Centrum Kultury.

Koncert "Z miłością w tle" w Woli - 28.02.2012 · fot. Kalina Ziebura i Bartek Chodykin


Dla przybyłych pracowników oświaty z terenu gminy członkowie zespołu przedstawili program, który pszczyńska publiczność obejrzała 10 lutego z okazji Walentynek.

To już drugi występ w tym miejscu i wszystko wskazuje na to, że nie ostatni, gdyż wiele osób wyraziło zainteresowanie kontynuowaniem takich programów.

Wiersze znanych polskich poetów recytowali: Małgorzata Brandys, Renata Zborowska i Kuba Golla, a przepiękne piosenki o miłości śpiewali: Magda Drobiec, Ada Komarek, Klaudia Gielata, Magda Kawka, Paulina Mika, Marcin Staszek , Kuba Golla i Renata Zborowska. Nad stroną techniczną czuwał Daniel Kolarz.

Program bardzo się podobał widzom, kameralna atmosfera sprzyjała kontemplacji pięknego słowa poetyckiego.

Renata Zborowska / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.