pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lutego 2012
  • 12 marca 2012
  • wyświetleń: 2069

Konkurs poetycki w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z terenu powiatu pszczyńskiego do udziału w Konkursie Poezji Twórczości Własnej "Kropla Mej Duszy - odcienie miłości".

gok suszec


Każda osoba, która chce wziąć udział w konkursie powinna złożyć maksymalnie dwa, nigdzie dotąd niepublikowane utwory poetyckie o dowolnej tematyce, opatrzone godłem. Przez godło rozumie się jakikolwiek znak graficzny, słowo, logo, maskujący właściwą tożsamość autora bądź autorki.

Do prac winna być dołączona koperta z godłem i oznaczoną kategorią wiekową zawierająca: zapis elektroniczny tekstów na dyskietce lub płycie w formacie doc. (honorowany jest również czysty i estetyczny rękopis), zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podpis autora, dane: imię i nazwisko, wiek autora, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail.

Uczestnikom i uczestniczkom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych jak również do ich późniejszego poprawienia.

Zgłoszenie odbywa się poprzez osobiste lub listowne złożenie koperty z własnymi utworami poetyckimi - wierszami z dokładnym adresem zwrotnym, w biurze Domu Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec do dnia 16 marca włącznie.

Rozstrzygnięcie odbędzie się 1 kwietnia podczas spektaklu pasyjnego odbywającego się w sali widowiskowej GOK w Suszcu.

Pełna treść regulaminu dostępna jest na stronie www.gok.suszec.pl i w biurze GOK. Biuro jest czynne od pn. do pt. w godz. Od 8.00 do 19.30.

Agnieszka Zielonka-Mitura, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.