pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 lutego 2012
  • wyświetleń: 1552

Zajęcia baletowe w Dobrym Starcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Dobry Start Nowoczesna Edukacja zaprasza na balet. Zajęcia baletowe to forma ćwiczeń i zabaw tanecznych w stylu tańca klasycznego. Wpływają na uelastycznianie ciała, koordynację, zwinność i koncentrację. Rozwijają kreatywność i wrażliwość na muzykę, oswajają przestrzeń, a poprzez ruch dzieci uczą się wyrażać swoje emocje.

Dobry Start
Zajęcia baletowe w Dobrym Starcie


Zajęcia dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Zapraszamy maluszki już od 4 roku życia. Za pomocą prostych ćwiczeń i kroków baletowych, tańca, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy, dziecko rozwija w sobie koordynację ruchową, pamięć wzrokową i mięśniową, wrażliwość muzyczną oraz nabywa umiejętność słuchania muzyki klasycznej.

Zajęcia umożliwiają dziecku interakcję z innymi dziećmi w podobnym wieku, a mamie spotkania innych mam z dziećmi, oraz kreatywnego spędzania spędzenia wolnego czasu. Pierwsze zajęcia gratis. Zapraszamy.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.