pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 lutego 2012
  • wyświetleń: 2835

Ferie w bibliotece w Suszcu

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu wraz z Filiami biorą udział w akcjach i kampaniach propagujących bezpieczne używanie Internetu i dlatego zapraszają na zajęcia komputerowe z dostępem do kursów e-learningowych.

gbp suszec, ferie


gbp suszec, ferie


"FunEnglish w bibliotece" interaktywny kurs angielskiego dla dzieci od 6-12 lat - w Suszcu od 12.00-13.00.

"Biblioteka - miejsce bezpiecznego Internetu" kurs z certyfikatem - w Suszcu od 13.00-14.00.

"Dzień Bezpiecznego Internetu 2012" - kursy e-learningowe i przegląd serwisu internetowego dla dzieci poświęconego edukacji w zakresie bezpieczeństwa w Internecie - Sieciaki.pl w Suszcu
od 14.00-15.00.

Ponadto dzięki współpracy Centrum Edukacji Obywatelskiej i Stowarzyszenia Nowe Horyzonty użytkownicy biblioteki mogą wykorzystać czas wolny od szkoły na rozwijanie swoich filmowych pasji. Dlatego w ramach akcji "Ferie z filmem w bibliotece" realizowanej w ramach programu "Kulturalnie i obywatelsko w bibliotece" od wtorku 7, 8 i 9 lutego o godz. 15.00 odbędą się projekcje 3 filmów.

Na zajęciach bibliotekarze udostępnią uczestnikom zajęć loginy i hasła dostępu do kursów. Szczegółowe informacje zostaną udzielone na miejscu lub tel. [32/44 88 692], zawarte też są
na biblioteka.suszec.pl.

Zajęcia w Suszcu odbywać się będą codziennie [czynna od 9,00-19,00], w Filiach w Rudziczce, Kryrach i Mizerowie w poniedziałki i środy od 12,00-19,00 a w piątki od 14.00-18.00. Uczestnicy będą mogli skorzystać z nowych komputerów otrzymanych dzięki udziałowi w Programie Rozwoju Bibliotek.
Natomiast w Szkole Podstawowej w Radostowicach: w kolejne piątki od 13.00-15.00 z całą pewnością świetne "Zabawy muzyczno-ruchowe" oraz ,"Zabawa w Sherlocka Holmes’a", a w poniedziałki i piątki zajęcia komputerowe.

Dzieci, które w czasie ferii zimowych nigdzie nie wyjeżdżają - zapraszamy do biblioteki, a rodziców do odwiedzenia dzieckowsieci.fdn.pl.

new / pless.pl, źródło: GBP w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.