pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 grudnia 2011
  • 1 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3975

Koncert kolęd na Starej Wsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia Świętej Jadwigi" podaj

Za nami:

Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Pro bono / Dla dobra" w Pszczynie serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym za udział w Koncercie Kolędowym, który odbył się w niedzielę 1 stycznia w kościele pw. św. Jadwigi w Starej Wsi.

W koncercie mogliśmy usłyszeć zarówno tradycyjne kolędy, poezję, jak i współczesne pastorałki w wykonaniu chóru Cantemus z Pszczyny-Starej Wsi, z towarzyszeniem Mirosława Lachowskiego. W świąteczny nastrój wprowadził nas dziecięcy zespół "Gwiazdeczki", który swoim uroczym śpiewem z dziecięcą spontanicznością przybliżył nam historię Bożego Narodzenia.

Koncert kolęd na Starej Wsi - 1.01.2012 · fot. Kinga Grynpeter


A, że w Betlejem było radośnie udowodnił towarzyszący gościnnie zespół "MarcKapela", który swoją energią, pięknym śpiewem i brzmieniem ludowych pastorałek rozrzewnił i rozweselił każdą słuchającą duszę.

Oby ten Nowy Rok był dla nas wszystkich jak ten Koncert, zarówno pełen wzruszeń i wrażliwości, jak i pełen radości, szczerości i zadowolenia ze wspólnego działania.

Do Siego Roku życzą członkowie Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "Pro Bono / Dla Dobra".

Kinga Grynpeter

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Parafia Świętej Jadwigi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia Świętej Jadwigi" podaj