pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 grudnia 2011
  • 19 grudnia 2011
  • wyświetleń: 14591

Koncert zimowo-świąteczny

W piątkowy wieczór odbył się w PCKulu koncert charytatywny "Zima, śnieg i święta". Mimo niezbyt sprzyjającej pogody kilku świątecznych imprez na terenie miasta przybyło sporo gości, chociaż mniej niż w latach ubiegłych.

Zespół pod kierunkiem pani Renaty Zborowskiej od kilku lat w grudniu proponuje wieczór z pięknymi piosenkami świątecznymi, a pieniądze ze sprzedanych biletów przeznacza na szczytne cele. Tym razem skarbonka z kilkuset złotymi przekazana została na ręce pani Teresy Buczak - prezes Hospicjum Ojca Pio.

Materiał wideo autorstwa Mateusza Pokuty:


W programie koncertu znalazły się piosenki o zimie, śniegu, zbliżających się świętach i tradycjach z nimi związanych oraz kilka pastorałek.

Koncert zimowo-świąteczny - 16.12.2011 · fot. Bartosz Chodykin


Wystąpili wokaliści: Patrycja Sołtys, Agata Jarczok, Ada Komarek, Magda Kawka, Aneta Michalik, Anna Widera, Paulina Mika, Klaudia Gielata, Magda Drobiec, Kuba Golla, Szymon Jarczok i Marcin Staszek. Grali: Adrian Pistelok, Dawid Oszek, Piotr Filipczuk, Dominika Pałyz, Jędrzej Tomża i Daniel Kolarz.

Szczególne podziękowania kierujemy do dyrekcji Pszczyńskiego Centrum Kultury za umożliwienie przygotowania tego koncertu oraz pomoc w jego realizacji.

Dodatkowym miłym akcentem było losowanie biletów na wieczór sylwestrowy w kinie Helios w Katowicach oraz możliwość obejrzenia po koncercie prac Agnieszki Szczepańczyk "Co w mojej głowie siedzi".

Te atrakcje zostały przygotowane przez Pszczyński Klub Nauki i Sztuki. Cały wieczór 16 grudnia w PCKulu był bardzo miły. Goście wyszli bardzo zadowoleni i nie szczędzili słów pochwały. Mamy nadzieję, że ci, którzy z różnych powodów nie byli na tej imprezie, choć przez moment poczują jej atmosferę, oglądając zdjęcia i migawki z koncertu.

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.