pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 15 listopada 2011
  • 18 listopada 2011
  • wyświetleń: 23718

Pszczyna ponownie w TVN

Pszczyńska restauracja "Kuchnia i Wino" ponownie została pokazana w popularnym programie Kuchenne rewolucje Magdy Gessler na antenie telewizji TVN.

magda gessler
Magda Gessler, prowadząca program "Kuchenne rewolucje"


Wątek pszczyński został wykorzystany 17 listopada w odcinku ze Stella Cafe z Lęborka. Tej restauracji nie udało się ożywić, bowiem z powodu długów wkroczył do niej komornik. Syn właścicielki, Piotr zmuszony był rozpocząć swoje życie zawodowe od początku.

Z pomocą Magdy Gessler i restauracji "Kuchnia i Wino" Piotr otrzymał jednak drugą szansę - dostał pracę w oddalonej o ponad 600 kilometrów Pszczynie. Tu wprowadził potrawy, które dotychczas kojarzyły się Pomorzem i jak zapewnił Jerzy Michalik - stał się prawdziwym kucharzem.

Podczas wizyty przedstawionej w czwartkowym odcinku "Kuchennych rewolucji" przeprowadziliśmy wywiad z Magdą Gessler:Przy okazji warto wspomnieć, że Magda Gessler bardzo miło wspomina "rewolucję" w Pszczynie i uważa ją za najbardziej udaną. Potwierdziła to w programie "Dzień dobry TVN" (ok. 2:45 min.):

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.