Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 listopada 2011
  • wyświetleń: 11336

Pszczyński lipdub w TVP 2

W poniedziałek 31 października o 16.15 na antenie TVP2 został zaprezentowany pszczyński lipdub kręcony w Powiatowym Zespole Szkół nr 2. W programie Poziom 2.0 gościli realizatorzy lipdubu: Arkadiusz Rakowski - operator i Piotr Wysocki - reżyser.

Zachęcamy do obejrzenia:Lipdub to rodzaj wideoklipu, w którym występujące osoby poruszają wargami do puszczonej z playbacku piosenki. LipDub często przedstawia osobę lub osoby przemieszczające się po pomieszczeniach. Największą popularność zyskały jako internetowa forma reklamy szkół.

Pierwszy w Pszczynie lipdub powstał w Powiatowym Zespole Szkół nr 2, czyli popularnym "Rolniczoku". Była to nagroda dla placówki w konkursie organizowanym przez portal pless.pl. Uczniowie PZS nr 2 przekonali nas wówczas, że warto wybrać tę szkołę, by nakręcić i sfinansować powstanie pierwszego pszczyńskiego lipduba.

A oto cały lipdub z PZS nr 2:...i kulisy jego kręcenia:Warto przypomnieć, że we wrześniu pszczyńscy twórcy lipdubów mówili o swojej pracy na antenie radiowej "Czwórki. Wybrane fragmenty z tamtej audycji można obejrzeć poniżej:

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.