pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 24 lipca 2011
  • 30 lipca 2011
  • wyświetleń: 2460

Promocja twórczości artystycznej

Za nami:

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania: Morawskie Wrota, Lyskor, Ziemia Pszczyńska oraz Fundacja Kamojowa zapraszają na spotkanie promocyjne "Kreator - promujemy twórczość artystyczną". Odbędzie się ono 30 lipca o 10.00 w Suszcu (Fundacja Kamojowa, Kolonia Podlesie 5).

W programie znalazły się: prelekcja nt. marki lokalnej Kreator, wspierającej i promującej twórczość artystyczną, prezentacja stoisk tematycznych, promocja rękodzieła połączona z prezentacją kunsztu twórczości artystycznej, a także prezentacja wypracowanych rękodzieł.

Organizowane wydarzenie promocyjno- kulturalne ma na celu stworzenie trwałej sposobności i szansy do promowania marki lokalnej Kreator oraz pokazania kunsztu, jakim jest twórczość artystyczna. Spotkanie to jest także okazją do rozwijania swoich zainteresowań i zdolności manualnych w atmosferze rękodzieła artystycznego.

Prezentowane będę następujące dziedziny twórczości artystycznej:
hafciarstwo, szydełkowanie, koronkarstwo, filcowanie, carving, decoupage, kowalstwo tradycyjne, tkactwo, różne formy zdobienia. Na uczestników czekają dodatkowe atrakcje.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.