pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 28 czerwca 2011
  • wyświetleń: 2332

Wycieczka z Diablakiem i POSiRem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" zapraszają młodzież szkolną do udziału w wycieczce turystycznej na Wielką Raczę i Przegibek. Impreza odbędzie się w ramach letniej akcji dla młodzieży szkolnej "POSiR na wakacje".

weekend majowy z diablakiem


Diablak POSiR logo


Zgłoszenie na wycieczkę 8 lipca

Wycieczka odbędzie się 8 lipca, ale już można się zgłaszać do udziału w niej. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@popsir.pszczyna.pl z dopiskiem "wycieczka") do 4 lipca. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres telefon kontaktowy (w przypadku osób niepełnoletnich również telefon do rodziców, pesel). Koszt wycieczki wynosi 10 zł. W ramach opłaty zapewniony jest przejazd autobusem, ubezpieczenie NW oraz opieka przewodników beskidzkich. Opłatę za wycieczkę należy uiszczać w biurze POSiR-u lub przelewem na konto (Bank Spółdzielczy w Pszczynie, nr konta BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001, w tytule przelewu należy wpisać hasło "Wycieczka" oraz swoje imię i nazwisko).

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wpłacenie opłaty oraz dostarczenie do biura POSiR wypełnionego zgłoszenia udziału w wycieczce do 4 lipca! Zgłoszenie wraz z regulaminem znajduje się w dziale "Załączniki" po prawej stronie.

Należy pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu (chyba, że znajdzie kogoś na swoje miejsce). Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała. Osoby posiadające książeczkę "GOT" proszone są o zabranie jej!

Program wycieczki, 8 lipca:
1. Zbiórka - hala POSiR, godz. 6.20
2. Wyjazd - godz.. 6.30
3. Przejście trasy: Rycerka Kolonia - Wielka Racza (ok. 1.45 h) - Przegibek (ok. 3 h) - Rycerka Kolonia (ok. 1 h)
4. Powrót - 8 lipca 2011 roku, ok. godz. 17.00-20.00

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych/pogodowych.

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy wycieczki:
Artur Wojciech, tel. 504-032-040, e-mail: arturwojciech@interia.pl
Agnieszka Szczypka-Wojciech, tel. 609-555-369, e-mail: agaszczypka@interia.pl

POSiR Pszczyna / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj