pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 czerwca 2011
  • wyświetleń: 3013

Folkowianie: koncert w Pszczynie

11 czerwca zespół Folkowianie działający w Środowiskowych Domach Samopomocy w Woli i Pszczynie, miał zaszczyt wystąpić w nietypowym koncercie.

Folkowianie na Piastowskiej · fot. Bernadeta Jonkisz


Koncert odbył się w ramach: "Industriady - Święto Szlaku Zabytków Techniki". Koncert nietypowy z dwóch powodów. Pierwszy, to miejsce występu powodu - ulica Piastowska w Pszczynie obok Muzeum Prasy Śląskiej. Niesamowicie było patrzeć na zdziwienie przechodniów, którzy nie wiedząc nic, pewnie podczas sobotnich zakupów, zatrzymywali się i patrzeli. Nasz bębniarz całym sobą zapraszał do wspólnej zabawy. Pod koniec koncertu Marcin tańczył z bębnem wśród zebranej widowni. Drugi powód, który sprawił, że koncert ten był inny - to brak naszego kontrabasisty. A to przecież mózg muzyczny naszego zespołu. Ale wodze przejął nasz akordeonista - Staszek Kokot i stanął na wysokości zadania.

Pragniemy serdecznie podziękować Organizatorom tej imprezy za pamięć i zaproszenie, z którego z wielką radością skorzystaliśmy. Dziękujemy również naszym przyjaciołom "po fachu"- członkom Zespołu Regionalnego "Pszczyna", za ciepłe podjęcie nas w swoich progach.

Bernadeta Jonkisz / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.