pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 czerwca 2011
  • 28 czerwca 2011
  • wyświetleń: 19292

Będą kręcić film, trwa casting

Na początku lipca w Pszczynie będzie nagrywany materiał do filmu fabularnego "Bitwa pod Wiedniem". Zobaczymy w nim między innymi: Alicję Bachledę-Curuś, Borysa Szyca, Daniela Olbrychskiego oraz statystów z naszego regionu, którzy zdecydowali się we wtorek przyjść na casting do Galerii 13.

Na planie filmu "Bitwa pod Wiedniem"
Aktualnie zdjęcia do filmu kręcone są w Rumunii


Spotkanie burmistrza Pszczyny i dyrektora PCKulu
Spotkanie burmistrza Pszczyny i dyrektora PCKulu z Dariuszem Kubikiem - przedstawiciel Włoskiej Produkcji Filmowej Martinelli Film Company Int SRL Milano · fot. UM Pszczyna


Zdjęcia do superprodukcji kręcono w Rumunii. Na początku lipca w plan filmowy zamieni się pszczyński park (początkowo nagrywanie zaplanowano na 27 i 28 czerwca, ale termin został przesunięty).

21 czerwca w "Galerii 13" przy ulicy Bednarskiej 13 (z tyłu Pszczyńskiego Centrum Kultury) w Pszczynie przeprowadzony był casting na statystów do filmu. Poszukiwane osób, które pojawią się w filmie jako: strażnicy, szlachcice, służba, dworzanie.

Budżet filmu wynosi 50 mln złotych. W filmie wystąpi ponad 100 znakomitych aktorów, zaangażowanych zostanie 8 tys. statystów i 2 tys. koni. Premiera filmu planowana jest na drugą połowę 2012 roku. W filmie zagra Alicja Bachleda-Curuś w roli księżnej Eleonory Lotaryńskiej, Daniel Olbrychski jako generał Marcin Kazimierz Kątski oraz Borys Szyc jako hetman Mikołaj Adam Sieniawski.

---

Firma Stars Impresariat cały czas poszukuje statystów do superprodukcji, przede wszystkim dużej liczby Panów w wieku 25-55 lat o jaśniejszej karnacji, jaśniejszych włosach i oczach, z naturalnymi fryzurami, bez farby, bez współczesnych cięć, bez widocznych tatuaży; a także grupy Pań w wieku 25-55 lat o jaśniejszej karnacji, jaśniejszych włosach i oczach, z naturalnymi fryzurami, bez farby, bez współczesnych cięć, bez widocznych tatuaży.

Zainteresowani powinni przesłać aktualne zdjęcie, imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres mailowy - m.lokaj@stars-impresariat.pl.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.