pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 czerwca 2011
  • 17 czerwca 2011
  • wyświetleń: 10819

Ranking pubów: Barocco Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Barocco Club & Restaurant" podaj

W kolejnej części rankingu pubów zaprezentowaliśmy Barocco Club & Restaurant, który mieści się w Pszczynie przy ulicy Bednarskiej 3. Przez kilka dni mogliście oceniać go w specjalnym rankingu.W rankingu pubów Barocco otrzymało notę 3,5. Czytelnicy portalu pless.pl dużą uwagę zwrócili na proponowane przez lokal imprezy oraz wystrój.

Barocco Club & Restuarant powstał jesienią ubiegłego roku, promuje się jako wyrafinowane połączenie stylu, smaku, przyjemnej atmosfery oraz dobrej muzyki. Wszystko ma zawdzięczać idealnym kontrastom kolorów, czego efektem jest design wnętrza, obsłudze oraz profesjonalnemu dj'owi.

A jak Wy oceniacie klimat, wystrój, obsługę klubu? Jak smakuje Wam kuchnia i jak oceniacie organizowane tutaj imprezy? Czy można ten lokal polecić na wieczorne spotkania? Czy ceny są przystępne? Co byście zmienili, a co Waszym zdaniem powinno tu pozostać?

Nadal czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Barocco · fot. barocco.pless.pl


Lokalizacja Barocco:

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Barocco Club & Restaurant

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Barocco Club & Restaurant" podaj