pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 czerwca 2011
  • wyświetleń: 2106

Festiwal Ceramiki: pomoż w akcji

Za nami:

Stowarzyszenie Artystyczne Plessart przyjmuje zgłoszenia chętnych do pomocy przy realizacji III Pszczyńskiego Festiwalu Ceramiki. Festiwal odbędzie się w dniach 9-10 lipca na Rynku w Pszczynie.

Festiwal Ceramiki 2010
fot. Zbigniew Żupa


Poszukujemy chętnych do pomocy, a przed nami wyzwania:
• Warsztaty dla dzieci. W tym roku: lepimy w glinie, kręcimy naczynia na kole garncarskim, chodzimy na szczudłach, uczymy się grać na perkusji i bębnach, puszczamy bańki giganty.
• Aranżacja wystaw i stoisk goszczących u nas pracowni ceramicznych z całej Polski.
• Budowa pieca ze szkła, który zapłonie na Rynku. W nim wypalimy pamiątkowe dzwonki dla każdego wolontariusza i innych, którzy Pszczyniają się kultury!
• Realizacja koncertów towarzyszących festiwalowi.

Zadań niemało! Zatem jeśli nie jest Ci obojętne słowo kultura, masz czas, który chciałbyś spędzić w miłej atmosferze, możesz nam pomóc! Jak zwykle bez względu na wiek, bez względu na płeć i stan cywilny, wszyscy mile widziani! Zapraszamy!

Zainteresowanych zjawiskiem zapraszam 11 w sobotę 11 czerwca o 17.00 do siedziby Plessartu na ul. 3-go Maja, można też zdeklarować się mailowo: iza.cieszko@wp.pl, lub na naszej stronie plessart.pna.pl.

Iza Cieszko / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.