pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 czerwca 2011
  • 10 czerwca 2011
  • wyświetleń: 9393

Ranking pubów: Bugsy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

W kolejnej części rankingu pubów zaprezentowaliśmy Bugsy's Jazz Club, który mieści się w Pszczynie na osiedlu Piastów przy ulicy Łokietka 2. Przez kilka dni mogliście oceniać go w specjalnym rankingu.W rankingu pubów Bugsy otrzymało notę 4,4. Najwyżej oceniano organizację imprez, gastronomię oraz klimat. Wysoką notę otrzymał również wystrój.

Bugsy's Jazz Club to miejsce w Pszczynie istniejące już od kilkunastu lat, gdzie - jak zapewnia lokal na swojej stronie internetowej - można zapomnieć o codziennych troskach i zmartwieniach, spotkać się ze znajomymi, porozmawiać, posłuchać muzyki i spróbować kuchni włoskiej.

A jak Wy oceniacie klimat, wystrój, obsługę klubu? Jak smakuje Wam kuchnia i jak oceniacie organizowane tutaj imprezy? Czy można ten lokal polecić na wieczorne spotkania? Czy ceny są przystępne? Co byście zmienili, a co Waszym zdaniem powinno tu pozostać?

Nadal czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Bugsy's Jazz Club


Lokalizacja Bugsy's Jazz Club

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.