pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 czerwca 2011
  • wyświetleń: 4470

Konkurs: głosuj na Butcher's Films

Zachęceni sukcesem w konkursie Banku BGŻ grupa filmowa Butcher's Films, w tym Filip Rudnicki z Pszczyny, postanowiła wziąć udział w kolejnym konkursie filmowym. Tym razem Forda Focusa.

Tak powstały filmiki (wg kolejności premier): "W aucie" Filipa Rudnickiego, "Znaki" Artura Michalika i "Szybki i wściekły" Adama Uryniaka i Kamili Sosnowskiej.- Do 8 czerwca internauci będą mogli oddawać głosy na najlepsze filmy i tak wyłoniona zostanie finałowa 50-tka. W związku z tym bardzo prosimy Was o oddanie swoich głosów na każdy z trzech naszych filmów. Głosować można raz dziennie - informują filmowcy.

Jak to zrobić? Będąc zalogowanym użytkownikiem YouTube należy wejść na stronę www.youtube.com/fordpolska i w zakładce "Zagłosuj" wpisać "znaki"/"w aucie"/"szybki i wściekły", bądź poszukać miniaturek filmów. Przy każdym z nich klikamy zielonego kciuka w górę.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.