pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 5150

Patrycja Wituła wygrała konkurs

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Patrycja Wituła , uczennica I LO im. Bolesława Chrobrego, wygrała VII Regionalny Konkurs Piosenki Europejskiej, który odbył się w Teatrze Małym w Tychach.

Patrycja zaśpiewała dwie piosenki: "Quand on a que l’amour" Jacques’a Brela w języku francuskim oraz "The show must go on" grupy Queen po angielsku.

W konkursie wzięło udział 33 młodych piosenkarzy, których zadaniem było zaśpiewanie piosenki w języku francuskim oraz innym języku Unii Europejskiej.

Oprócz nagród rzeczowych Patrycja wygrała udział w III Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej Grand Prix Edith Piaf, który odbędzie się w czerwcu w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

new / pless.pl, źródło: LO im. Bolesława Chrobrego

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj