pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 26 kwietnia 2011
  • 29 czerwca 2011
  • wyświetleń: 54932

TV: Wielki Piknik i wywiad z Feel

Ponad 30 tysięcy osób bawiło się przez dwa dni w Pszczynie podczas Wielkiego Pikniku. Atrakcji nie brakowało, a największą był występ zespołu Feel, który pod sceną zgromadził tłumy. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z imprezy.Wielki Piknik rozpoczął się 25 czerwca. Pierwszego dnia, w sobotę, w godzinach popołudniowych na pszczyńskim rynku wystąpiły zespoły regionalne.

W niedzielę impreza przeniosła się do parku. O 15.00 zaprezentował się Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, a po nim o dobry humor zgromadzonej publiczności zadbał kabaret Masztalscy. O 17.45 zagrał zespół Universe.

Wielki Piknik Pszczyński · fot. UM Pszczyna


Około 19.00 zobaczyliśmy występ Niny Osenar, słoweńską gwiazdę muzyki. Tymczasem o 20.00 zagrał Feel, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów ostatnich lat. Usłyszeliśmy najsłynniejsze kawałki grupy, czyli "A gdy jest już ciemno" i "Jak anioła głos", a całość zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

Wśród atrakcji dodatkowych przygotowano m.in.: pokazy wojskowe, egzamin na kartę rowerową i motorową, konkurs wyciskania sztangi.

Warto dodać, że nad organizacją Pikniku czuwało blisko 500 osób. Organizatorami imprezy byli: Konsulat Republiki Słowenii w Mysłowicach, Urząd Miejski w Pszczynie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i AKP IRBA Sp. z o.o.

new, Raku, Wojtek / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.