pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 11256

Muzycy z naszego powiatu w TV

Zespół Avocado z Pszczyny dostał się do kolejnego etapu telewizyjnego programu X-Factor pokazywanego przez stację TVN. Podobnie muzycy Mirek Lazarek i Marcin Weideman, którzy biorą udział w "Bitwie na głosy" na antenie TVP2.

Michał Lazarek Bitwa na Głosy
Mirek Lazarek w programie Bitwa na głosy · fot. tvp.pl


michał czernek,avocado,x-factor
Kadr z pierszego odcinka X Factor. Na zdjęciu zespół Avocado tuż po głosowaniu jury. Drugi z lewej - Michał Czernek


W szóstym odcinku programu X Factor jury miało trudne zadanie - spośród stu uczestników wybrać najlepszą piętnastkę. Po kilkunastu godzinach przesłuchań, występów i dyskusji wybrano szczęśliwców, których podzielono na trzy grupy. W jednej z nich, którą opiekować będzie się Maja Sablewska, znaleźli się muzycy z Avocado. Przypomnijmy, że w jej składzie występuje Michał Czernek, dyrektor Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Do kolejnej rundy programu "Bitwa na głosy" dostał się natomiast zespół Piotra Kupichy, w którym występują Mirek Lazarek i Marcin Weideman. Pierwszy z nich wykonał solówkę utworu "Jak anioła głos" grupy Feel i jego występ został bardzo wysoko oceniony.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.