
Rozrywka
- 30 marca 2011
- wyświetleń: 3220
Kto wie najwięcej o Pawłowicach
Za nami:
Już po raz trzynasty w Pawłowicach zostanie zorganizowany Konkursie Wiedzy o Gminie. Tegoroczna edycja odbędzie się 30 marca o godzinie 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne oraz dla wszystkich chętnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Pawłowic. Do udziału w pierwszych dwóch kategoriach wiekowych uczniowie zostaną wytypowani i zgłoszeni przez szkoły, natomiast starsi uczniowie mogą zgłosić się osobiście.
Podzieleni na kategorie wiekowe uczestnicy rozwiążą test z zakresu aktualnych wydarzeń i historii Gminy Pawłowice.
Kartę zgłoszenia należy przesłać do dnia 23 marca na adres Gminnego Ośrodka Kultury (ul. Zjednoczenia 67, 43-250 Pawłowice), złożyć osobiście w biurze GOK, lub przesłać e-mailem na adres: gokpawlowice@hoga.pl.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.