pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lutego 2011
  • wyświetleń: 1939

Z GOKiem do doliny Muminków

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza na przedstawienie "W dolinie Muminków" w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia.

Z GOKiem do doliny Muminków


Wyjazd zaplanowano na piątek 4 marca o godzinie 15.45 z parkingu przy siedzibie GOK przy ul. Uzdrowiskowej 61. Cena biletu: 15 zł.

Przedstawienie przypomni znane wielu pokoleniom przygody mieszkańców niezwykłej doliny. Właśnie przyszedł czas przebudzenia się z zimowego snu. Tego dnia w domu Muminka zjawili się serdeczni przyjaciele rodziny, ale także goście, którzy jak się okazuje nie zawsze mają dobre zamiary. I pewnie to byłby zwykły dzień spędzony na zabawach przed domem, gdyby niepewien tajemniczy kapelusz, który spadł z nieba lub nie wiadomo skąd.

Codzienne problemy Muminków są bardzo bliskie problemom nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Prosto skonstruowany świat przedstawiony umożliwi zastosowanie wielu klasycznych technik teatru lalek, łatwo przyswajalnych przez najmłodsze dzieci. Zaletą widowiska będą liczne piosenki oraz wielobarwna scenografia, wierna oryginalnym ilustracjom wydań książkowych i popularnemu serialowi animowanemu.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Muminkowych przygód wszystkich naszych widzów, zarówno małe dzieci jak i te trochę starsze. W końcu to nie tajemnica, że nawet dorosłe dzieci kochają Muminki.

new / pless.pl, źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.