pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lutego 2011
  • wyświetleń: 1410

Anioły w gminnej bibliotece

W piątkowe południe, 18 lutego Gminną Bibliotekę Publiczną w Goczałkowicach–Zdroju odwiedzili wyjątkowi goście. 12 podopiecznych Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Pszczynie wraz z opiekunami, z zainteresowaniem zwiedziło bibliotekę.

Anioły w gminnej bibliotece


Anioły w gminnej bibliotece


Warto podkreślić, że dla niektórych z nich była to pierwsza wizyta w takim miejscu. Dodatkową atrakcją „spotkania z książką” był drobny poczęstunek, przygotowany przez pracowników bibliotek.

Dzieci, wraz ze swym odjazdem pozostawiły po sobie niezwykły ślad - prace własnego autorstwa. Wystawę, pt. „Mandelowy zawrót głowy” będzie można obejrzeć do 4 marca, w godz. pracy biblioteki – no co serdecznie zapraszamy.

Tym samym przypominamy, że w lipcu ubiegłego roku, pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Pszczynie rozpoczęła się budowa „Domu Kulejących Aniołów” w Piasku, na rzecz osób niepełnosprawnych. Wszystkich, którym los chorych i pokrzywdzonych przez los osób nie jest obojętny zachęcamy do przekazania na ten szczytny cel 1% podatku - KRS: 0000055636

Bardzo dziękujemy za ciepłą i pełną radości wizytę, jaką nam złożono. Mamy nadzieję, że nie będzie ona pierwszą i zarazem ostatnią. Liczymy, że wzajemna współpraca przyczyni się do inicjowania ciekawych projektów i koncepcji, dzięki którym na twarzach niepełnosprawnych dzieci częściej będzie gościł uśmiech.

Gminna Biblioteka Publiczna w Goczałkowicach-Zdroju

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.